Aicinām darbā pārdošanas talantus!

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredze reklāmas vai citu pakalpojumu tirdzniecībā vai mārketingā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Augtākā izglītība (var būt pēdējā kursa students/-e);
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas arī angļu valodas zināšanas;
  • Izcilas komunikācijas un pārrunu prasmes; spēja sasniegt rezultātu īsos termiņos;
  • Labas interneta lietotāja prasmes, izpratne par sociālajiem tīkliem un mūsdienu medijiem;
  • Prasme strādāt patstāvīgi un komandā; spēja organizēt savu darbu maksimāli efektīvi un disciplinēt sevi mērķu sasniegšanai;
  • Komunikabilitāte, neatlaidība, attapība un intuīcija.

Pienākumi:

  • Jaunu partneru meklēšana un sadarbība ar esošajiem;
  • Pārrunas ar partneriem un kopīga akciju izstrāde;
  • Darbs pie reklāmas akcijas projekta visā tā norises laikā, tai skaitā kontaktu uzturēšana ar partneriem pēc akcijas noslēguma.

Mēs piedāvājam:

  • Mūsdienīgus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, kas ir atbilstošs ieguldītajam darbam;
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu jobs@zizu.lv